Armaturenwerk Hötensleben GmbH

 Jsme certifikovaní DIN EN ISO 9001: 2008

      AWH - Komponenten aus Edelstahl, DIN EN ISO 9001 : 2008 zertifizert

Adresa a otevírací doba

Adresa korespondence:
Armaturenwerk Hötensleben GmbH
Schulstr. 5 - 6
D-39393 Hötensleben


Úřední hodiny:
Pondělí - Čtvrtek: 7:00 - 16:00
Pátek: 7:30 - 14:00



Doručovací adresa:
Auf dem Rathwege
D-39393 Hötensleben


Doby přijetí zboží pro skladu malých dílů:
Pondělí - Čtvrtek: 7:00 - 12:00 a 12:30 - 15:30
Pátek: 7:30 - 12:00


Doby přijetí zboží pro ložiska trubky:
Pondělí - Čtvrtek: 6:00 - 10:00 a 10:30 - 14:00
Pátek: Přijetí pouze po konzultaci

 

 

Centrála


Tel.: +49 39405 92-0
Fax: +49 39405 92-111
E-Mail: info@awh.eu

Prodej Německo

Vedoucí prodeje Německo

Ines Großmann
Tel.: +49 39405 92-245
Fax: +49 39405 92-222
E-Mail: ines.grossmann@awh.eu

Prodej Evropa

Reprezentace v ČR a SR


Prodej
Jan Doležil
Mobil: +420 777 669 529
Fax: +49 39405 92 333
E-Mail: jan.dolezil@awh.eu

Vedoucí exportu

Tim Grünke
Tel.: +49 39405 92-214
Fax: +49 39405 92-333
E-Mail: tim.gruenke@awh.eu

Prodej svět

   

 

 

Nákup

Vedoucí nákupu

Katrin Schooff
Tel.: +49 39405 92-341
Fax: +49 39405 92-342
E-Mail: katrin.schooff@awh.eu

Marketing

Vedoucí marketingu

Mandy Bode
Tel.: +49 39405 92-289
Fax: +49 39405 92-201
E-Mail: mandy.bode@awh.eu

Produktoví specialisté

Produktový specialista čisticí technika

James Simmonds
Mobil: +49 172 6894586
Fax: +49 39405 92-290
E-Mail: james.simmonds@awh.eu


Aplikační inženýři čisticí technika
Ralph Scherpinski
Tel.: +49 39405 92-424
Fax: +49 39405 92-290
E-Mail: ralph.scherpinski@awh.eu


Jendrik Semper
Tel.: +49 39405 92-251
Fax: +49 39405 92-290
E-Mail: jendrik.semper@awh.eu


Produktový specialista ventily a standarní komponenty

Theo Meyer
Tel.: +49 39405 92-409
Fax: +49 39405 92-290
E-Mail: theo.meyer@awh.eu


Produktový specialista ježkování

Danny Prost
Tel.: +49 39405 92-422
Fax: +49 39405 92-290
E-Mail: molchtechnik@awh.eu
E-Mail: danny.prost@awh.eu


Produktový specialista míchadla
Martin Jaspers
Tel.: +49 39405 92-197
Fax: +49 39405 92-290
E-Mail: martin.jaspers@awh.eu

Personální oddělení

Vedoucí personálního oddělení

Hendrik Neudek
Tel.: +49 39405 92-412
Fax: +49 39405 92-111
E-Mail: personal@awh.eu

Účetnictví

Vedoucí účtárny

Marion Biermann 
Tel.: +49 39405 92-254
Fax: +49 39405 92-111
E-Mail: marion.biermann@awh.eu