Produktoví specialisté

Technologie ventilového produktu a standardní komponenty

Theo Meyer


Tel.: +49 39405 92-409
E-Mail: theo.meyer@awh.eu

Technologie produktového manažera mixéru

Anja Hauffe


Tel.: +49 39405 92-197
E-Mail: anja.hauffe@awh.eu

Technologie čištění produktového manažera

James Simmonds


Mobil: +49 172 6894586
E-Mail: james.simmonds@awh.eu

Technologie produktového manažera pro prasátko

Danny Prost


Tel.: +49 39405 92-422
E-Mail: danny.prost@awh.eu

Aplikační inženýři čisticí technika
Ralph Scherpinski
Tel.: +49 39405 92-424
E-Mail: ralph.scherpinski@awh.eu

 

Jendrik Semper
Tel.: +49 39405 92-251
E-Mail: jendrik.semper@awh.eu